Piłka nożnaSport

Stomil pokonał GKS Bełchatów 2:1

W kolejnym w tym sezonie spotkaniu sparingowym Stomil Olsztyn wygrał z występującym w ekstraklasie, GKS-em Bełchatów 2:1 (2:1). Bramki dla Stomilu zdobyli w 31 minucie Łukasz Suchocki oraz Janusz Bucholc w 45 minucie. W 39 minucie samobójczą bramkę strzelił Andrzej Niewulis.

Stomil: Michał Leszczyński (46 Piotr Skiba) – Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Andrzej Niewulis, Kamil Hempel – Łukasz Suchocki, Michał Glanowski, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Dominik Kun – Szymon Kaźmierowski.

GKS Bełchatów: Wiktor Baranowski – Adrian Basta, Seweryn Michalski, Maciej Wilusz, Bartosz Widejko – Mateusz Mak, Kamil Poźniak, Patryk Rachwał, Kamil Wacławczyk, Bartosz Żurek – Rafał Kujawa. W II połowie grali także: Krystian Paprocki, Raúl González, Szymon Sawala, Marcin Flis, Krzysztof Michalak, Mikołaj Grzelak, Michał Mak, Grzegorz Baran, Michał Świderski, Marcel Gąsior, Kamil Kamiński, Jakub Rozwandowicz.

O godzinie 12 w zmienionym składzie olsztynianie zagrają z drugoligową Pogonią Siedlce.