Pierwszy Eye Sport w Polsce otworzy się w Galerii Warmińskiej

- Kategoria: Ciekawostki
0

Kolejna marka, która zdecydowała się na współpracę z olsztyńskim obiektem, zadebiutuje tym samym na polskim rynku. To Eye Sport, włoski brand odzieży sportowej i sportwear, który podbił serca atletów, drużyn i federacji sportowych, osiągając wysoki poziom sponsoringu na arenie międzynarodowej.

Eye Sport dołączy do najemców Galerii Warmińskiej, reprezentujących branżę outdoorową i sportową, w gronie których znaleźli się Adidas, Reebok, 4F Sport, Nike, Vans, Sizeer, HiMoutain oraz sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych Martes Sport.

Eye Sport łączy styl sportowy i włoską elegancję. Kolekcje brandu obejmują profesjonalną odzież i akcesoria. Po 8 latach istnienia marka może się pochwalić współpracą z Włoską Federacją Piłki Siatkowej,  organizacją Pucharu Europy w Pilce Siatkowej w Cagliari i partnerstwem z Włoską Ligą w rozgrywkach Lega Volley Summer Tour.  Eye Sport ubiera obecnie, między innymi, drużynę koszykarską Dinamo Banco di Sardegna (grająca w I Lidze Włoch i w Eurocup), Ergotelis FC- najnowsze odkrycie greckiej I Ligii Piłki Nożnej, oraz drużynę piłki  siatkowej kobiet Murillo.

Kolekcje Eye Sport będą dostępne w Olsztynie od dnia otwarcia Galerii Warmińskiej –  5 września.

 

Informacja prasowa

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się