Charytatywny Recital Ewy Błaszczyk

Recital odbędzie się 28 listopada 2016 (poniedziałek), godz. 19.00 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Całkowity dochód z Recitalu jest przeznaczony na sfinansowanie operacji wszczepów stymulatorów.

Recital Ewy Błaszczyk „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”

występują:
Ewa Błaszczyk
Marcin Partyka / instrumenty klawiszowe
Andrzej „e-moll” Kowalczyk / gitara, wokal
Sebastian Feliciak / saksofony
Marianna Janczarska / gitara, wokal

projekcje: Wojciech Drozdowicz, Anna Błaszczyk, Paweł Wilewski

Ewa Błaszczyk – aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka. W 1978 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna). Występowała na kilku warszawskich scenach, z Teatrem Studio związana jest od 1994 roku. Grała m.in. w spektaklach Adama Hanuszkiewicza, Jerzego Grzegorzewskiego, Krzysztofa Warlikowskiego. Jako aktorka śpiewająca występowała w operach i spektaklach muzycznych Ryszarda Peryta oraz własnych recitalach (Nie żałuję, 1992; Tam gdzie nie widać oczu, 1999; Nawet gdy wichura, 2007; Pozwól mi spróbować jeszcze raz, 2015), z których część można było oglądać w Teatrze Studio. Śpiewa głównie piosenki Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jana Wołka, Jacka Kleyffa, Wojciecha Młynarskiego oraz Jacka Janczarskiego. Ponadto aktywnie angażuje się w działalność charytatywną, prowadzi Fundację Akogo? pomagającą dzieciom z urazami neurologicznymi. Jest także współautorką książki będącej zapisem osobistej rozmowy aktorki z Izabelą Górnicką-Zdziech Wszystko jest takie kruche wydanej w 2010 roku.

Bilety do nabycia w kasach Teatru Jaracza oraz na www.bilety.teatr.olsztyn.pl
Zaproszenia PREMIUM – www.akogo.pl/sklep/recital

Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” tel. 22 832 19 13

recital-ewa-blaszczyk

źródło: Fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO?”/teatr.olsztyn.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich