49-latek odpowie za posiadanie narkotyków

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, u którego w mieszkaniu znaleziono substancje zabronione. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 60 gramów marihuany. 49-latek usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w trakcie czynności na jednej z ulic postanowili wylegitymować 49-latka. Mężczyzna na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać, czym wzbudził ich podejrzenia. Po chwili okazało się, że 49-latek może posiadać środki odurzające.

Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziło przeszukanie jego mieszkania. W jednym z pomieszczeń znaleziono woreczek foliowy z zawartością zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczono łącznie prawie 60 gramów marihuany. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

49-latek usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (aj/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu