22-latek przechowywał znaczną ilość różnych narkotyków

- Kategoria: Na sygnale
0

Olsztyńscy kryminalni zatrzymali 22-latka, u którego w wynajmowanym mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 tabletek ecstasy, haszysz i marihuanę. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zabezpieczenie majątku na poczet przyszłej kary.

W ubiegłym tygodniu policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 22-latka, do którego należała znaczna ilość narkotyków. Kryminalni ustalili, że mężczyzna może posiadać zakazane substancje na stancji, którą wynajmuje w Olsztynie. Ich przypuszczenia potwierdziły się – w sypialni mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 sztuk tabletek ecstasy i blisko 100 gramów haszyszu. Podczas przeszukania salonu, znaleźli kolejne narkotyki – schowaną w szklanym słoju marihuanę.

Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Ponadto sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zabezpieczenie majątku na poczet przyszłej kary. Zgodnie z kodeksem karnym podejrzanemu grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (ik/tm)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po