SiatkówkaSport

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 3:1

Po wspaniałym początku sezonu dla olsztyńskiej drużyny przyszedł czas na kolejnego wymagającego rywala. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzyli się w  Bełchatowie z zespołem Skry.

Pierwsze dwa sety należały do zespołu Skry 25:22, 26:24. W trzecim secie AZS zaczął odrabiać straty wygrywając 25:21.

Czwarty set okraszony był fenomenalnymi obronami po jednej i drugiej stronie siatki. Więcej szczęścia mieli jednak doświadczeni zawodnicy gospodarzy, którzy znów potrafili wykorzystać błędy rywali.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonując olsztyński zespół objęli prowadzenie w tabeli PlusLigi.

PGE Skra Bełchatów pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:22, 26:24, 21:25, 25:20)

MVP spotkania został wybrany Mariusz Wlazły.

PGE Skra: Uriarte, Antiga, Pliński, Wlazły, Włodarczyk, Kłos, Zatorski (libero) oraz Brdjović, Maćkowiak, Tuia, Wrona. Trener: Miguel Falasca.

Indykpol AZS: Dobrowolski, Buszek, Oivanen, Szymański, Łuka, Hain, Żurek (libero) oraz Łukasik, Sobala, Krzysiek. Trener: Krzysztof Stelmach.