45-latek groził nożem lekarzom. Został zatrzymany

45-latek groził nożem lekarzom. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-radiowoz

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który w jednym z olsztyńskich szpitali groził nożem lekarzom. Podejrzanemu grożą dwa lata pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.30 w jednym z olsztyńskich szpitali. 45-letni mężczyzna wtargnął na salę chorych i zaczął grozić lekarzom, że ich zabije. W trakcie całego zajścia mężczyzna trzymał w ręku nóż. Z relacji świadków wynika, że w pewnym momencie napastnik odstąpił od swoich zamiarów i opuścił salę.

Personel medyczny natychmiast powiadomił o zaistniałej sytuacji oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Na miejsce skierowano kilkunastu policjantów. Funkcjonariusze ustalili, że napastnik najprawdopodobniej nadal przebywa na terenie placówki. Dysponując dokładnym opisem sprawcy, policjanci szybko go namierzyli. Mężczyzna został obezwładniony i przewieziony do aresztu.

Wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia i motyw sprawcy. Wiadomo, że mieszkaniec Olsztyna przyszedł do szpitala z chorą matką. Jeżeli 45-latek usłyszy zarzuty, może grozić mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pobił 55-latka, wrzucił go do bagażnika, a następnie utopił w stawie. Usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Biała Piska podejrzanego