ZDZiT wyłącza przyciski sygnalizacji świetlnej i zamyka place zabaw dla dzieci

- Kategoria: Wiadomości
0

ZDZiT w Olsztynie informuje, że od 19 marca 2020 roku sukcesywnie będą wyłączane przyciski na przejściach dla pieszych wyposażonych w urządzenia sygnalizacji świetlnej. Natomiast od dnia dzisiejszego zamknięte zostaną place zabaw.

W pierwszej kolejności zmiana nastąpi na przejściach, gdzie nie wymagana jest ingerencja w oprogramowanie sygnalizacji świetlnej. W kolejnych dniach będą wyłączane przyciski na pozostałych przejściach (wyposażonych w sterowniki sygnalizacji starszej generacji).

Przyciski, których na terenie Olsztyna jest ponad 1,5 tys. dodatkowo zostaną zabezpieczone taśmą. Wszystkie prace związane z zabezpieczeniem przycisków przewiduje się wykonać do 23 marca 2020 roku.

Ponadto w związku z licznymi sygnałami napływającymi od mieszkańców ws. niestosowania się do zaleceń kwarantanny, ZDZiT informuje że od dnia 18 marca 2020 roku, wszystkie place zabaw zarządzane przez ZDZiT w Olsztynie zostają zamknięte do odwołania.

Źróło: ZDZiT w Olsztynie

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu