Zapowiedzi wydarzeń

Vito Bambino powraca nad Jezioro Kortowskie

Kortowiada to festiwal, podczas którego bawią się nie tylko świętujący studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ale także mieszkańcy miasta i regionu czy miłośnicy Olsztyńskich Juwenaliów przyjeżdżający specjalnie na tę okazję z całej Polski. Zaledwie miesiąc dzieli nas od kolejnej, 63. już edycji tego wyjątkowego święta.

Od jesieni organizatorzy dzielą się gorącymi informacjami na temat przygotowanych atrakcji i wyczekiwanych koncertów. Line-up nadchodzącej Kortowiady 2024 wygląda naprawdę imponująco: na jednej scenie wystąpią legendy polskiej muzyki, wiele utalentowanych wokalistek i wokalistów, nietuzinkowe zespoły i znani raperzy.

Vito Bambino wystąpi na Plaży Kortowskiej!

Jeden z najbardziej znanych obecnie wokalistów w Polsce, związany także z zespołem Bitamina. Za sprawą wyjątkowego głosu i osobowości jego popularność nieustannie rośnie, co przekłada się także na ilość wyjątkowych współprac – w ostatnich latach można było go usłyszeć w towarzystwie Sanah, Igo, Mroza, Dawida Podsiadło czy Darii Zawiałow. Jako solowy artysta wydał już dwa albumy – „Poczekalnię” oraz pokrytą już złotem „Pracownię”. Vito Bambino wystąpił podczas Kortowiady 2022, kiedy to czarował publiczność zgromadzoną na Plaży Kortowskiej – mamy nadzieję na powtórkę!

Organizatorzy przygotowali wiele kortowiadowych atrakcji

Kortowiada to jednak święto studentów, które zapewnia im także szereg innych atrakcji i wydarzeń, dzięki którym uczestnicy mogą się integrować i świetnie bawić. W tym roku będą mieli okazję m.in. zagrać w bingo, obejrzeć film pod chmurką czy nawet… wziąć udział w weselu! Informacje na temat wspomnianego Kortowskiego Bingo, Kina Plenerowego czy Wielkiego Kortowskiego Wesela i innych planowanych wydarzeń znaleźć można na oficjalnej stronie imprezy: www.kortowiada.pl w zakładce WYDARZENIA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*