Zajęcia dodatkowe dla dziecka. Może programowanie?

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Programowanie gier, budowanie robotów, tworzenie aplikacji, projektowanie grafik… Coraz częściej tego typu zajęcia pojawiają się w kolejnych miastach polski. Jako ogólnoświatowy trend nauka programowania przeżywa swój złoty okres, a kolejne szkoły prześcigają się w tym, aby stać się najlepszą w swojej kategorii. Dlatego dzisiaj o tym, dlaczego warto wysłać dziecko na kurs programowania?

Programowanie dla dzieci jest na topie, ale także zdaniem wielu przyczynia się do rozwoju szeregu bardzo potrzebnych w dorosłym życiu umiejętności. W przeciwieństwie do opcji ukierunkowujących na jeden rodzaju umiejętności, nauka programowania dla dzieci to złożony proces wykształcania i rozwijania różnego rodzaju cech i umiejętności.

Dla kogo programowanie dla dzieci?

Tak naprawdę dla każdego dziecka. Zarówno dla tego, które już teraz widzi siebie jako przyszłego specjalistę w informatycznych branżach, jak i dla maluchów i nastolatków, którzy uparcie szukają pomysłu na wolny czas, a może i w przyszłości na życie zawodowe. Programowanie to składowa tak wielu umiejętności i talentów, że praktycznie każde dziecko znajdzie w nim niszę dla siebie.

Umiejętności ścisłe

Według psychologów rozwojowych każdy z nas na pewnym etapie życia może rozwijać się tak, by stać się matematycznym geniuszem. Wystarczy tylko odpowiednio nim pokierować i zachęcić do samorozwoju w tym kierunku poprzez odpowiednie podejście. Jeżeli Twoje dziecko ma problem z nauką matematyki wysłanie go na zajęcia programowania dla dzieci w Zaprogramowani.com ma potencjał do rozwoju w nim cech ścisłych, których nawet ono się nie spodziewa. A to wszystko dzięki wyjątkowej atmosferze i autorskiemu programowi, mającego na celu zarażanie pasją.

Umiejętności twórcze

Masz w domu małego artystę? Programowanie jest odpowiednie dla kreatywnych dzieci! Staramy się, aby wszelkie pomysły i idee były wprowadzane w życie, zanim podejmie się decyzję dotyczącą ich zastosowania w przyszłym projekcie. Wiemy, jak ważne jest wspieranie kreatywności, a nie zduszanie jej w zarodku, jak mają to w zwyczaju publiczne szkoły.

Praca w zespole

Odpowiedniej wielkości grupy pozwalają naszym słuchaczom rozwijać umiejętności pracy zespołowej. Grupy dobierane są tak, aby każde dziecko miało swój wkład w realizację zadań grupowo, przy jednoczesnym indywidualnym podejściu do problemów słuchacza przez wykładowców.

Realne autorytety

Aby łatwiej było osiągnąć cel i wyobrazić sobie to, kim chce się być w przyszłości, warto poznać osoby, które związały swoje życie z danym hobby. Dobra szkoła to kadra wykładowców, specjalistów, i pasjonatów programowania. W Zaprogramowani.com przedstawiamy realne problemy, stale informujemy o nowościach i możliwościach, tak by dzieciaki już od początku były na bieżąco z programistycznym światem.

Cena na każdą kieszeń.

Nasze warsztaty programowania dzieci i młodzieży, to zajęcia na które może pozwolić sobie większość rodzin, mających dziecko w wieku szkolnym. Cena za godzinę wciągających i fascynujących zajęć nie przekracza 30 złotych, a mimo to otrzymuje się gwarancję szerokiego wachlarzu opcji i autorskiego materiału dopasowanego do potrzeb edukacyjnych najmłodszych.

zaprogramowani2

Czy warto wysłać naszą latorośl na kurs programowania dla dzieci i młodzieży?

Zdecydowanie warto! Wśród wielu mniej lub bardziej potrzebnych opcji na zajęcia dodatkowe dla dzieci warsztaty programowania jawią się jako niezwykle ciekawie i satysfakcjonująco spędzony czas, a jednocześnie są opcją na wielokierunkowy rozwój, niezależnie od obranych przyszłych ścieżek rozwoju.

W Olsztynie można zapisać się na wyjątkowe zajęcia z programowania dla dzieci w szkole Zaprogramowani.com link do strony https://olsztyn.zaprogramowani.com

zaprogramowani3

Artykuł sponsorowany

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu