Wypadek drogowy na krajowej 51. Kierujący osobowym autem uderzył w tył naczepy

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło na krajowej 51. Kierujący osobowym vw uderzył w tył naczepy renault. W wyniku tego zdarzenia kierowca osobowego vw w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Policjanci olsztyńskiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed godziną 7.00 na krajowej 51 między Olsztynkiem, a Olsztynem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca vw passata jadąc od miejscowości Stawiguda w kierunku miejscowości Gryźliny z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył naczepy pojazdu ciężarowego renault. Kierujący ciężarówką stał na drodze, ponieważ jego pojazd uległ awarii.

W wyniku tego zdarzenia 41-letni kierujący vw odniósł ciężkie obrażenia i został przewieziony do szpitala w Olsztynie. Na miejscu pracowali policjanci którzy sporządzali dokumentację procesową ze zdarzenia. Do godziny 8.00 droga była całkowicie zablokowana, następnie policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Informacja: KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne