Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu na krajowej 7 w okolicy Miłomłyna

- Kategoria: Wiadomości
0

Od dzisiaj kierowcy jadący krajową 7 na wysokości Miłomłyna będą jechać objazdem przez ul. Twardą. Tam zmieni się dotychczasowa organizacja ruchu, gdzie do tej pory kierowcy jadący ul. Twardą mieli pierwszeństwo przejazdu. Od dzisiaj cały ruch z krajowej 7 w tym miejscu zostaje skierowany na ul. Twardą, która staje się drogą podporządkowaną.

Dzisiaj od godz. 11:00 – w związku z budową drogi ekspresowej S7 – wprowadzono zmiany w organizacji ruchu na krajowej 7 w pobliżu Miłomłyna.

Od wtorku ul. Twarda, będąca dotąd drogą z pierwszeństwem przejazdu, staje się drogą podporządkowaną. Pierwszeństwo przejazdu mają tam kierowcy jadący DK 7 zarówno w kierunku Warszawy, jak również w kierunku Gdańska. Funkcjonariusze ruchu drogowego będą pomagać kierowcom, by ta zmiana w organizacji ruchu była jak najmniej dolegliwa dla kierowców i w razie potrzeby będą stosować ręczne kierowanie ruchem.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców, szczególnie mieszkających w okolicy Miłomłyna, by nie jeździli „na pamięć”, tylko zwracali uwagę na znaki drogowe, całkowicie zmieniające zasady poruszania się w obrębie tego miejsca.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego