Urząd Miasta wraca do tradycyjnej obsługi interesantów

- Kategoria: Wiadomości
0

Urząd Miasta w Olsztynie powraca do bezpośredniej obsługi klientów. – Zmieniamy zasady obsługi interesantów. – Zniesione zostały więc dotychczasowe ograniczenia dotyczące m.in. swobodnego przemieszczania się w urzędowych budynkach – informuje Urząd Miasta.

Sytuacja epidemiczna w kraju oraz w regionie normuje się. W ciągu ostatniej doby na terenie Olsztyna nie odnotowano nowych przypadków zachorowań ani zgonów z powodu COVID-19. Poza tym w naszym mieście wykonanych zostało ponad 145 tys. szczepień, z czego liczba osób całkowicie zaszczepionych to niemal 51 tys.

– Zdecydowaliśmy o przywróceniu zasad pracy sprzed wybuchu pandemii – informuje sekretarz miasta, Stanisław Gorczyca. – To oznacza, że m.in. znikają specjalnie wydzielone punkty na parterze ratusza, a obsługa interesantów wraca do odpowiednich pokoi. Nadal jednak należy stosować się do zasad bezpieczeństwa.

Niezależnie od wprowadzonych zmian ciągle zachęcamy do załatwiania urzędowych spraw zdalnie. Jeśli nie ma potrzeby bezpośredniej wizyty w urzędzie, lepiej skorzystać z elektronicznych kanałów obsługi, jak np. ePUAP.

Urząd Miasta pracuje w poniedziałki od 8:00 do 16:00. Od wtorku do piątku między 7:30 a 15:30.

Źródło: UM Olsztyna

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu