Szczęśliwy finał poszukiwań 92-letniej kobiety

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu/fot. KWP Olsztyn

Dzięki sprawnie i skutecznie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej szczycieńscy policjanci odnaleźli 92-latkę, której zaginięcie zgłosiła jej opiekunka. Mieszkanka Szczytna opuściła miejsce zamieszkania i nie było z nią żadnego kontaktu. Szybka wymiana informacji oraz liczne siły i środki służb mundurowych zaangażowane w akcję przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia poszukiwań.

W poniedziałek (11.03.2019) po godz. 9:00 szczycieńscy policjanci przyjęli telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu 92-letniej mieszkanki Szczytna. Z informacji przekazanych funkcjonariuszom przez opiekunkę i rodzinę starszej pani wynikało, że ostatni kontakt z kobietą był nawiązany wieczorem poprzedniej doby i od tamtej pory nikt z bliskich z nią nie rozmawiał. Jak wynikało z przekazanej policjantom informacji, 92-latka cierpi na zaniki pamięci.

W szczycieńskiej jednostce Policji od razu po uzyskaniu powyższej informacji zorganizowano akcję poszukiwawczą. Po niespełna trzech godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli poszukiwaną całą i zdrową.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po