Swoją złość wyładował skacząc po dachu auta

- Kategoria: Na sygnale
0

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 22-letniemu Dariuszowi R. Mężczyzna skacząc po dachu zaparkowanego nissana, spowodował jego znaczne uszkodzenia. Swoje zachowanie sprawca tłumaczył złością i niezadowoleniem z przebiegu telefonicznej  rozmowy  z koleżanką.

Do zdarzenia doszło 18 września na ulicy Żurawskiego w Olsztynie. Jak ustalili policjanci, 22-letni Dariusz R. wdrapał się na dach zaparkowanego w pobliżu nissana i skacząc po nim spowodował jego znaczne uszkodzenia.

Zajście dostrzegła właścicielka auta, jednak nie zdołała zatrzymać wandala. Wkrótce olsztyńscy policjanci  ustalili i zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który przyznał się do  zarzucanych mu  czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Swoje zachowanie sprawca tłumaczył zdenerwowaniem i frustracją z niekorzystnego dla mężczyzny przebiegu rozmowy telefonicznej z koleżanką.

Naprawa uszkodzonego pojazdu została wyceniona na kwotę 1500 złotych.

Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji