Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn wygrał z Energetykiem ROW Rybnik 2:0

W meczu inaugurującym rundę wiosenną w 1. lidze Stomil Olsztyn pokonał w wyjazdowym spotkaniu Energetyk ROW Rybnik 2:0.

Stomil Olsztyn rozpoczął rundę wiosenną od bardzo pewnego wyjazdowego zwycięstwa z Energetykiem ROW Rybnik.

Pierwsza bramka dla olsztyńskiego zespołu padła w 8′ minucie meczu dzięki dobrej akcji Tomasza Bzdęgi, po której Michał Trzeciakiewicz podał do wbiegającego w pole karne Piotra Darmochwała. Były zawodnik Okocimskiego Brzesko bez trudu pokonał bramkarza Energetyka Rybnik – Antonina Bucka.

Bramkę na 2:0 dla Stomilu w 60′ minucie zdobył Michał Trzeciakiewicz, który dostał piłkę w polu karnym gospodarzy i precyzyjnym  uderzeniem w długi róg skierował ją do siatki.