Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn remisuje z liderem tabeli

W meczu 3. kolejki piłkarskiej I Ligi, drużyna Stomilu Olsztyn podejmowała na własnym boisku obecnego lidera rozgrywek, Dolcana Ząbki. Mecz zakończył się remisem 1:1.Początek meczu dla Stomilu nie zaczął się dobrze, gdyż już w 24 minucie „biało-niebiescy” przegrywali 0:1 po bramce byłego piłkarza Stomilu Grzegorza Piesio. Wyrównującą bramkę dla olsztyńskiej drużyny w 79 minucie meczu z rzutu wolnego zdobył Paweł Głowacki.

Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 35. Rafał Remisz, 4. Dawid Kucharski, 27. Kamil Hempel – 13. Dominik Kun, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 55. Grzegorz Lech, 9. Tomasz Bzdęga – 77. Paweł Łukasik

Dolcan Ząbki: 1. Rafał Leszczyński – 6. Piotr Klepczarek, 19. Rafał Grzelak, 14. Damian Jakubik, 23. Szymon Matuszek, 13. Grzegorz Piesio, 20. Bartosz Osoliński, 9. Paweł Tarnowski, 10. Dariusz Zjawiński, 21. Bartosz Wiśniewski, 7. Kamil Mazak

Bramki: 24′ – Grzegorz Piesio ( Dolcan Ząbki)

79′ – Paweł Głowacki (Stomil Olsztyn)