Na sygnale

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 604

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 604. Młody kierowca wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niestety 24-latek nie przeżył. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj (13.02.15r) około godziny 08:50 w miejscowości Więckowo (powiat nidzicki) na drodze wojewódzkiej numer 604 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem bmw jadąc w kierunku Nidzicy na wzniesieniu drogi w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niestety uderzenie było tak silne, że kierujący pojazdem 24-latek zmarł na miejscu.

Policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej pod nadzorem prokuratora wykonują na miejscu zdarzenia czynności, które pozwolą ustalić rzeczywisty przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Policjanci dla pojazdów osobowych wyznaczyli objazdy: w kierunku Nidzicy przez Janowo i Janowiec Kościelny i odwrotnie. Droga może być zablokowana do południa.

Źródło: KWP Olsztyn (id/kw)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*