Rzemieślnicy Smaków – Wielkanocny Jarmark na targowisku w Olsztynku

Rzemieślnicy Smaków – Wielkanocny Jarmark na targowisku w Olsztynku

rzemeslnicy-smakow-30983
Rzemieślnicy Smaków zapraszają na Targowisko Miejskie w Olsztynku przy ul. Kościuszki 6d w każdą sobotę od 8:30 do 11:00 na zakupy świeżych lokalnych wyrobów od okolicznych producentów.

Świeże warzywa i owoce rano zebrane i dostarczone wprost na bazar dla wymagającego klienta. Aromatyczne i jeszcze ciepłe pieczywo wypiekane tuż przed dostawą. Najlepsze! Do pieczywa wędlina, domowego wyrobu o najwyższej jakości mięsa i wykonania. Zdrowe zimno tłoczone oleje z ograniczoną ilością produktu!
Naturalnie produkowane kiszonki i zakwasy bazujące na organicznych składnikach. Bez sztucznych konserwantów. Wiejskie jajka od szczęśliwych kurek wolno biegających, chowanych bez pasz GMO.
Koneserzy smaków znajdą sery krowie i kozie z niedużych manufaktur. Sery świeże i dojrzewające. Lubujący się w słodkościach wybiorą coś dla podniebienia z palety miodów tradycyjnej rodzinnej pasieki. Deser koniecznie z czekoladą, chałwą i pralinami. Łyk gorącej kawy też się znajdzie.
Poszukiwacze przypraw i ziół odnajdą coś nietypowego w szerokiej gamie dostępnych produktów. Lokalne wytwory, lokalni dostawcy. Znani już wielu zadowolonym klientom.
A spotkacie między innymi:
Wróćmy do ziół Bogdan Malka
Pasieka Miodowa Przystań Marta Kłos
Koza na Lawendzie
Sery z Jelenia
Wędliny z Gietrzwałdu Dekalog Smaku
Ekologiczne Gospodarstwo Joanna i Sebastian Walkiewicz
Zielarnia Turowski Młyn
Chrupiąca Skórka
Dzika Czekolada
Warmińskie Baby
O!Meega
Hemperativa
Matka kijek i Szmatka
Rogulska Struga
i inni…

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus. 149 nowych zakażeń w woj. warmińsko-mazurskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (08.05) o 4765 nowych