Ruszył nabór wolontariuszy na turniej Grand Slam Olsztyn 2016

- Kategoria: Siatkówka, Sport
0

Rozpoczął się nabór wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w organizacji turnieju FIVB Beach Volleyball World Tour Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2016.

W dniach 14-19 czerwca 2016r. po raz drugi w stolicy Warmii i Mazur odbędą się międzynarodowe zawody w siatkówce plażowej FIVB GRAND SLAM Olsztyn 2016. Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego nad jeziorem Ukiel w Olsztynie rywalizować będą najlepsze plażowe pary świata.

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy, którzy będą mogli wspierać organizację największej imprezy w siatkówce plażowej w naszym kraju.

Wolontariat podczas Olsztyn Grand Slam to okazja do współorganizowania jednej z największych imprez tej rangi na świecie, zdobycia nowych umiejętności i zobaczenia na własne oczy, jak powstają tego rodzaju wydarzenia. Zarówno organizatorzy, jak i sami zawodnicy ogromnie doceniają pracę wolontariuszy i ich zaangażowanie – informują organizatorzy.

Już dziś zapraszamy do współtworzenia tego niecodziennego wydarzenia. Razem możemy uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Wypełniony kwestionariusz należy przesłać drogą elektroniczną na adres: wolontariat@grandslam.pzps.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30.04.2016 r. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia zainteresowanych osób będą weryfikowane. Wynik weryfikacji zostanie podany bezpośrednio osobom zaproszonym do współpracy.

Każdy z wolontariuszy zostanie wyposażony w specjalny strój , zostanie także objęty ubezpieczeniem NNW. W przypadku osób niepełnoletnich należy dołączyć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Kwestionariusz dostępny TUTAJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już