Romantyczne chwile na ringu „The Voice of Poland” – Mazowsze vs. Warmia i Mazury!

- Kategoria: Ciekawostki
0

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny odcinek „The Voice of Poland” – „Bitwy”. Będzie to z pewnością nastrojowe i romantyczne starcie. Na ringu zmierzą się ze sobą między innymi podopieczni Justyny Steczkowskiej – Lena Osińska oraz Gracjan Kalandyk. Duet wykona balladę „Say Something”, co gwarantuje dużą dawkę emocji.

Oboje urodzili się, by śpiewać. Wystarczy przypomnieć sobie wykonanie „You’ve Got the Love” Leny albo rywalizację Trenerów o Gracjana, aby nie mieć co do tego żadnych wątpliwości. Dla obojga muzyka jest największą miłością. Zapowiada się więc gorący, pasjonujący wieczór i pojedynek, którego finał bardzo ciężko jest przewidzieć.

Lena poprzez śpiew, granie na fortepianie i tworzenie własnych aranżacji daje upust swojej kreatywności. Jej niebanalne interpretacje utworów przepełnione są autentycznymi emocjami – jedne nastrojowe i klimatyczne, inne pełne energii. Wyjątkowa barwa głosu sprawia, że jej muzyka przenosi w inny świat. Lena pragnie samodzielnie wypracować swoje brzmienie, dlatego marzy jej się kariera producenta muzycznego, wydanie własnego albumu i występowanie na największych festiwalach na świecie. Obecnie wokalistka studiuje Amerykanistykę na Uniwersytecie Warszawskim i w zaciszu własnej sypialni powoli tworzy własne studio nagraniowe.

Gracjan już jako dziesięciolatek wiedział, że śpiew to jego przyszłość. To właśnie wtedy zaczął występować na licznych przedstawieniach szkolnych, co pomogło mu w szlifowaniu talentu i zdobywaniu doświadczenia na scenie. Obecnie wokalista wkłada całą energię w indywidualny projekt akustyczny, z którym podróżuje i koncertuje w wielu zakątkach Polski. Jego piosenki to własne teksty i kompozycje, dlatego jest to bardzo osobiste przedsięwzięcie. Wzorując się na swoich idolach, wokalista chce nieść pomoc potrzebującym biorąc udział w koncertach charytatywnych.

W „Bitwie” duet zmierzy się z utworem „Say Something”. Kto zaśpiewa w kolejnym etapie programu – Lena czy Gracjan? O tym widzowie Dwójki przekonają się w sobotę, 18 października, o godzinie 20.05.

Najnowszy odcinek „Bitew ” już w sobotę, 18 października, na TVP2 o godzinie 20.05.

Źródło: Informacja prasowa

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się