„Przebojowa zima z Radiem ZET” w Olsztynie

W najbliższy weekend sporty zimowe zawładną olsztyńską Starówką. Wszystko za sprawą miasteczka „Przebojowej zimy Radia ZET”, które będzie czynne już od piątku. Snowboard, biegówki, curling, snowtubing, a także inne aktywności dla najmłodszych. Szykuje się dobra zabawa dla całych rodzin.

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, warto pomyśleć o odwiedzeniu miasteczka „Przebojowej zimy z Radiem ZET”, które będzie czynne od piątku do niedzieli (03.02-05.02) na Starówce. To propozycja dla wszystkich lubiących spędzać aktywnie wolny czas w gronie rodziny i znajomych.

Będzie można spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportów zimowych, w tym: snowboardzie, curlingu, biegach narciarskich, jak również pozjeżdżać na „pontonach” w strefie snowtubingu, a wszystko pod czujnym okiem instruktorów. Dla gości przygotowano liczne animacje i konkursy z nagrodami.

Co istotne, ze wszystkich przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać bez względu na panujące warunki atmosferyczne i całkowicie za darmo.

Godziny otwarcia miasteczka „Przebojowej zimy z Radiem ZET”:

piątek (03.02) 16:00-20:00
sobota (04.02) 12:00-20:00
niedziela (05.02) 10:00-15:00

Specjalne relacje z Olsztyna będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.

To już trzecia edycja akcji „Przebojowa zima z Radiem ZET.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Od czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie płatności tylko kartą lub przelewem

Od 1 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie