Prezydent Piotr Grzymowicz złożył ślubowanie

- Kategoria: Wiadomości
0

Dziś, podczas II Sesji Rady Miasta Olsztyna, Piotr Grzymowicz złożył ślubowanie na Prezydenta Olsztyna.

Funkcję prezydenta Olsztyna traktuję jako misję i służbę obywatelom – mieszkańcom Olsztyna. Jest więc dla mnie rzeczą naturalną, że złożona przysięga jest publicznym zobowiązaniem. Dołożę wszelkich starań, żeby jej dotrzymać – powiedział zaraz po zaprzysiężeniu.

Przystępując do wyborów przedstawiłem mieszkańcom swój program. Dzisiaj otrzymałem legitymację do jego realizacji. Przypomnę: to program zarówno kontynuacji, jak i dalszego rozwoju. Dokończymy to, co już jest w toku prac, jak chociażby modernizację transportu publicznego. Pokażemy, jak znakomicie możemy wykorzystać walory naturalne Olsztyna. Rozwiążemy problemy komunikacyjne, wyprowadzając ciężki transport na wymarzoną obwodnicę. Zagospodarujemy rekreacyjnie Łynę i Las Miejski – dodał Prezydent

Nowa kadencja, to nowe wyzwania. Część z nich już nakreśliłem. Ich realizacji będę oczekiwał od moich współpracowników i koalicjantów. Jestem przekonany, że są to wartości na tyle ważne i uniwersalne, że znajdą zrozumienie zarówno w koalicji, jak i u opozycji. Jeszcze raz zapewniam, że warto uwierzyć w Olsztyn.

Tymi słowami Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna zakończył swoje przemówienie.

Źródło: UM Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już