Potrącenie na skrzyżowaniu ul. Wyzwolenia z ul. Marii Curie-Skłodowskiej

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W czwartek doszło do potrącenia pieszego w Olsztynie. Olsztyńscy policjanci po raz kolejny przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych i skrzyżowań, o zdrowym rozsądku i noszeniu elementów odblaskowych.

W czwartek (24.11.2022r.) około godziny 16:00 operator dyżurny otrzymał zgłoszenie, że doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na skrzyżowaniu ul. Wyzwolenia z ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Olsztynie kierujący osobową toyotą skręcając w drogę poprzeczną nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej w rejonie skrzyżowania.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Olsztynie, którzy przyjechali na miejsce udzielili pomocy uczestnikom, zbadali ich stan trzeźwości oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Zarówno kierujący osobową toyotą jak i piesza byli trzeźwi. 57-latka została przetransportowana do szpitala. Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności zdarzenia.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po