Wiadomości

Poszukiwany kierowca z samochodem do obsługi Parku Centralnego oraz Parku Podzamcze

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie ogłosił przetarg na wynajem samochodu wraz z kierowcą dla potrzeb utrzymania Parku Centralnego i Podzamcze.

Zamawiający wymaga aby wykonawca dysponował nie starszym niż 5 lat (w rozumieniu rocznika) samochodem ciężarowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony, wyposażonym w min. 5 miejsc siedzących dla dorosłych pasażerów (podwójna kabina) oraz skrzynię ładunkową, w zależności od potrzeb z możliwością podwyższenia burt. Dodatkowo samochód powinien być wyposażony w hak holowniczy. Wykonawca musi dysponować przyczepą lekką o dopuszczalnej masie całkowitej 750 kg oraz zadaszoną plandeką o wymiarach min. 1,20 x 2,0 m.

Pojazd powinien być w ciągłej gotowości na nie mniej niż dwie godziny w dni robocze między 7.00 a 15.00. Po tej porze powinien być dostępny w ciągu pół godziny od złożenia zapotrzebowania. Autem mają być przewożone narzędzia oraz pięciu pracowników, którzy będą porządkować zielone przestrzenie i wywozić odpady.

Samochód powinien posiadać sprawne ogrzewanie oraz klimatyzację, powinien być utrzymywany w czystości, a kierowca podczas wykonywania przejazdów z pracownikami nie może palić tytoniu.

Oferty należy składać w siedzibie Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie przy ul. Knosały 3/5B, pok. 3 w terminie do dnia 10.07.2015 r. do godz. 10.00. Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data i godzina wpływu oferty do zamawiającego, a nie data jej wysłania.

Ogłoszenie o zamówieniu znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej ZDZiT TUTAJ

Źródło: BIP ZDZiT/ UM Olsztyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*