Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 17-latki

- Kategoria: Na sygnale
1

fot. mat. policji

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionej Emilii Kinickiej, która w dniu 20 lipca wyszła z domu przy ul Gołdapskiej w Olsztynie i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis: wzrost 156 cm, waga 80 kg, szczupła budowa ciała Dziewczyna ma niebieskie oczy oraz długie, czarne i proste włosy. Nieletnia w dniu zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki koloru jasno-różowego, czarną koszulkę, buty sportowe koloru czarnego, miała przy sobie bordową torebkę.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o jak najszybszy kontakt z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze podkom. Anną Beczyńską pod nr tel. 605-549-341 lub z sekretariatem Wydziału dw z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu pod nr tel. 89 522 35 60. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (ik)

Facebook Comments

1 Komentarz

  1. Wzrost 156 cm, waga 80 kg, szczupła budowa ciała… czyżby?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w