Policjanci poszukują zaginionego 17-latka cierpiącego na zespół Aspergera

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 17-letniego Arkadiusza Bartoszewicza. Mężczyzna zaginął kilka dni temu i cierpi na zespół Aspergera. Ma niekontrolowane tiki oczu i twarzy. Może kuleć na prawą nogę.

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Arkadiusza Bartoszewicza. 17-latek zaginął kilka dni temu i cierpi na zespół Aspergera.Mężczyzna jest bardzo wysoki, ma 2 m wzrostu, bardzo szczupłą budowę ciała, włosy krótkie – jasny blond. Miał na sobie szarą bluzę z kapturem, krótkie spodenki, klapki basenowe oraz bardzo duży plecak moro.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o jak najszybszy kontakt z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze pod nr tel.605-549-341. Informacje można również przesyłać mailowo:prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (ik)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się