Policjanci poszukują Marcina Kiersnowskiego

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poszukują 36-letniego Marcina Kiersnowskiego. Mężczyzna 13 grudnia br. miał wyjechać autobusem z Olsztyna do Najdymowa i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

kiersnowskiPolicjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poszukują 36-letniego Marcina Kiersnowskiego. Mężczyzna 13 grudnia br. wyszedł z pracy w Olsztynie i miał jechać autobusem do miejsca zamieszkania tj. Najdymowa. 21 grudnia br. o zaistniałym fakcie policjantów powiadomiła rodzina poszukiwanego.

36-latek w chwili zaginięcia ubrany był w czarne mokasyny, spodnie sztruksowe koloru brązowego, polar granatowy oraz w kurtkę z kapturem koloru czerwonego z wstawkami.

Poszukiwany ma około 180 cm wzrostu, wazy około 100 kg, włosy krótkie blond.

Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu alarmowego 112, 997 lub 535-835 461.

Informacja: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Oszuści ponownie zaatakowali. Mieszkanka Olsztyna straciła 98 tys. zł

„Twoje środki są zagrożone…” – od takiej informacji