Piłkarski turniej Neymar Jr’s Five w Olsztynie

mat. prasowe/ fot. Lukas Nazdraczew

Międzynarodowy turniej sygnowany imieniem gwiazdy PSG – Neymara Jr. powraca i to ze zwiększoną siłą: jeszcze więcej lokalnych kwalifikacji oraz szans na spotkanie z Neymarem i wyjazd do Brazylii! Krajowe eliminacje do 3. edycji Neymar Jr’s Five toczą się od początku roku na boiskach 61 państw, na 7 kontynentach. W Polsce turniej startuje 11 maja i rozegrany zostanie w 12 miastach. Zwycięzcy ogólnopolskiego finału polecą do Brazylii, jednak nie tylko oni będą mieli szansę na wyjazd do ojczyzny napastnika ekipy „canarinhos”. To marzenie można spełnić poprzez udział w zawodach, ale także w specjalnych konkursach.

Rok 2018 piłką nożną stoi i każdy to wie: profesjonaliści i kibice czekają na Mundial, debiutuje Liga Narodów, a młodzi pasjonaci piłki mają znowu szansę pokazać swoje umiejętności w najdynamiczniejszym turnieju piłkarskich piątek. 10-minutowe mecze, małe boiska i złota zasada „tracisz bramkę, tracisz zawodnika” – tak w skrócie można opisać zasady Neymar Jr’s Five. Globalny turniej wyciąga esencję futbolu z kumplami: szybką grę, natychmiastowy przegląd pola, drybling i boiskową zaradność. W ubiegłym roku w rozgrywkach udział wzięło ponad 100 000 uczestników z całego świata. Podbił także serca fanów piłki w Polsce, przyciągając podczas dwóch edycji prawie 500 drużyn. Rejestracja na tegoroczny turniej zostanie otwarta na stronie zawodów www.neymarjrsfive.com już 11 kwietnia.

Na trasie turniejowej znajduje się 12 miast: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Szczecin, Poznań, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Łódź i Warszawa. Ukoronowaniem lokalnych kwalifikacji będzie ogólnopolski finał (9 czerwca w Warszawie) z udziałem najlepszych drużyn z całej Polski. Nagroda? Wspaniała! Najlepiej wiedzą o tym zawodnicy krakowskiej Kapeli Weselnej, którzy zwyciężyli podczas drugiej odsłony turnieju i w nagrodę pojechali na światowy finał do Brazylii, gdzie wraz z Neymarem Jr. przeżyli niezapomniane chwile.

Zwycięstwo krajowego turnieju to nie jedyny sposób na udział w lipcowych rozgrywkach na drugiej półkuli. Wraz z pojawieniem się na sklepowych półkach puszki Red Bull’a z wizerunkiem napastnika PSG, zrodziła się możliwość wygrania miejsca w jego składzie, który zagra mecz pokazowy z tegorocznym Mistrzem Świata! Wystarczy udostępnić na Instagramie film pokazujący swój piłkarski talent bądź umiejętności motywujące zespół i oznaczyć go #neymarjrsteam. W drużynie marzeń można zająć miejsce na płycie boiska – jako gracz, bądź przy linii bocznej – w charakterze członka sztabu. Konkurs trwa do 24 czerwca.

TURNIEJOWA TRASA NEYMAR JR’S FIVE 2018:

 • BIELSKO-BIAŁA (11.05.2018)
 • KATOWICE (12.05.2018)
 • KRAKÓW (13.05.2018)
 • SZCZECIN (18.05.2018)
 • POZNAŃ (19.05.2018)
 • WROCŁAW (20.05.2018)
 • OLSZTYN (25.05.2018)
 • GDAŃSK (26.05.2018)
 • BYDGOSZCZ (27.05.2018)
 • LUBLIN (01.06.2018)
 • WARSZAWA (02.06.2018)
 • ŁÓDŹ (03.06.2018)
 • OGÓLNOPOLSKI FINAŁ: WARSZAWA 9 CZERWCA 2018
 • ŚWIATOWY FINAŁ: PRAIA GRANDE (BRAZYLIA) 21 LIPCA 2018

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TURNIEJU:5vs5 ZAWODNIKÓW: 7 zawodników z rezerwowymi,
wiek: 16 – 25 lat (2 zawodników może być 25+)

MECZ TRWA 10 MINUTrozstrzygnięcie = wyeliminowanie wszystkich przeciwników, brak – dogrywka 1vs1

UTRATA GOLA = STRATA ZAWODNIKA

Teraz nie pozostaje jednak nic innego, jak nawiać kumpli, trenować, nie zaspać z rejestracją i ruszyć na podbój piłkarskiego świata! Więcej informacji nt. turnieju na www.neymarjrsfive.com

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu