Palił marihuanę w służbowej łazience. Pracownica ochrony powiadomiła policję

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Pracownik jednego z olsztyńskich supermarketów zrobił sobie przerwę w pracy i w służbowej łazience palił marihuanę. Został przyłapany przez pracownicę ochrony, która poinformowała o tym fakcie Policję. 22-latek odpowie za posiadanie substancji odurzających. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek rano (05.04) policjanci pojechali do jednego z olsztyńskich supermarketów, gdzie zgłoszono, że pracownik znajduje się pod wpływem narkotyków.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pracownica ochrony widziała, jak jeden z pracowników sklepu pali marihuanę w służbowej łazience. Powiadomiła o tym przełożonego 22-latka oraz Policję. Młody mężczyzna miał przy sobie szklaną lufkę oraz marihuanę zawiniętą w srebrną folię.

Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie za posiadanie substancji odurzających. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Oprócz odpowiedzialności karnej, może ponieść również konsekwencje służbowe za pracę pod wpływem narkotyków.

Źródło: KMP Olsztyn (ab)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne