Odnaleziono ciało zaginionego Radosława Zalewskiego

- Kategoria: Na sygnale
1

Policjanci oficjalnie potwierdzają, że dziś rano działająca z ramienia Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Grupa Specjalna Płetwonurków RP w jednym ze zbiorników wodnych (os. Jaroty) odnalazła ciało poszukiwanego od kilku tygodni 19-letniego Radosława Zalewskiego.

Przypomnijmy, że 19-latek w godzinach porannych wyszedł z domu w Ostrowi Mazowieckiej gdzie mieszkał i pojechał na imprezę sylwestrową do znajomych do Olsztyna aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Około na godzinę przed północą opuścił on grupę znajomych i odszedł w nieznanym kierunku.

W poszukiwaniach zaginionego pracowało kilkudziesięciu policjantów służby prewencyjnej i kryminalnej, specjaliści ds. poszukiwań osób zaginionych z Polskiego Czerwonego Krzyża, funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej czy Ochotniczej Straży Pożarnej. Działania poszukiwawczo – penetracyjne prowadzone były m.in. w rejonie ul. Stawigudzkiej, Bartąga i Rusi w kierunku drogi krajowej nr 51 a także rzekę Łynę oraz jej brzeg. Do przeczesania trudnego terenu był wykorzystywany taki sprzęt jak: łodzie, dron czy quady.

Dzisiaj (15.02) rano działająca z ramienia Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie Grupa Specjalna Płetwonurków RP w jednym ze zbiorników wodnych (os. Jaroty) odnalazła ciało poszukiwanego 19-latka. Tożsamość mężczyzny potwierdziła jego rodzina. Ciało zostało zabezpieczone, wkrótce ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni przyczynę i okoliczności śmierci mężczyzny.

Facebook Comments

1 Komentarz

  1. Składam Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom…dlaczego tak się stało ? to straszne tyle czasu w niepewności!!! Teraz wiadomo… może rodzina pochować syna. Podziękowania dla Policji. Sara

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się