Nietrzeźwa matka opiekowała się swoim 6-miesięcznym dzieckiem

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci interweniowali wobec 36-latki, która pijana opiekowała się swoim 6- miesięcznym synkiem. Chłopiec trafił pod opiekę babci. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

W czwartek (24.03.2022r.) około godz. 12:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta prawdopodobnie pijana kobieta ma pod opieką małe dziecko. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i zastali tam 36- latkę oraz jej 6-miesięcznego synka. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie na zawartość tej substancji w jej organizmie wykazało 2,5 promila. W takim stanie nie mogła ona zajmować się dzieckiem. Na miejsce przyjechała babcia malucha, która zobowiązała się do opieki nad wnukiem.

Policjanci z interwencji sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. Zadaniem sądu będzie dokładne zbadanie sytuacji oraz sprawdzenie czy nieodpowiedzialna matka swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na niebezpieczeństwo.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych