Napadł na stację benzynową w Olsztynie i zażądał hot-doga. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Na jednej ze stacji paliw w Olsztynie doszło wczoraj rano do rozboju. Do sprawy został zatrzymany 26-letni mężczyzna. Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub czują się pokrzywdzone zachowaniem zamaskowanego mężczyzny posługującego się bronią, o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ulicy Partyzantów 23 pok.113, tel. 089 522-35-63 , lub bezpośrednio do dyżurnego jednostki 089 522- 34 -24.

19 listopada br. policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do jakiego doszło na jednej ze stacji paliw przy ul. Wojska Polskiego w Olsztynie. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że zamaskowany mężczyzna zażądał od pracownika stacji wydania hot doga, grożąc mu przy tym przedmiotem przypominającym broń, a następnie uciekł w nieznanym kierunku. W trakcie zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Obsługa stacji o zdarzeniu poinformowała policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania napastnika. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając dostępne nagrania z monitoringów i przesłuchując świadków. Wstępna weryfikacja wykazała, że napastnik posługiwał się bronią gazową co ostatecznie potwierdzi badanie biegłego.

Jeszcze tego samego dnia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie z funkcjonariuszami KWP Olsztynie, zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego udział w zdarzeniu jest wyjaśniany.

Z uwagi na to, że w sprawie mogą być również inni pokrzywdzeni, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub czują się pokrzywdzone zachowaniem zamaskowanego mężczyzny posługującego się bronią, o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ulicy Partyzantów 23 pok.113, tel. 089 522-35-63 , lub bezpośrednio do dyżurnego jednostki 089 522- 34 -24.

Źródło: KMP Olsztyn (mp)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się