Na sygnale

Napad na bank w Pieckach. Policja szuka świadków

Mrągowscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie rozboju w placówce bankowej w Pieckach. Jeżeli byłeś świadkiem tego zdarzenia, w tym dniu jechałeś samochodem przez Piecki i dysponujesz nagraniem z kamery samochodowej, bądź posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osób biorących udział w rozboju, zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie lub zadzwoń pod nr tel. 89 741 92 32 lub 89 741 92 00.

W środę około godziny 15.30 do placówki bankowej przy ulicy Łąkowej w Pieckach weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn i grożąc przedmiotem przypominającym broń zażądało wydania pieniędzy. Kiedy pracownice wydały gotówkę, napastnicy oddalili się. Kobiety o zdarzeniu zaalarmowały policjantów.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie natychmiast o zdarzeniu powiadomił wszystkie podległe patrole w mieście i powiecie. Informacja o rozboju trafiła także do policjantów z jednostek ościennych. Zorganizowano posterunki blokadowe. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik kryminalistyki, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz policjanci z psem tropiącym.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz zapisy z kamer monitoringu, przesłuchali pracowników i świadków. Policjanci cały czas prowadzą zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne.

Jeżeli byłeś świadkiem tego zdarzenia, w tym dniu jechałeś samochodem przez Piecki i dysponujesz nagraniem z kamery samochodowej, bądź posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osób biorących udział w rozboju, zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie lub zadzwoń pod nr tel. 89 741 92 32 lub 89 741 92 00.

Źródło: KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*