Multikino w Olsztynie z ciekawym repertuarem – otwarcie już 5 września

- Kategoria: Ciekawostki
0

5 września br. wraz z Galerią Warmińską zostanie otwarte Multikino. Już od pierwszych dni kino przygotowało dla swoich widzów ciekawy repertuar. We wrześniu zapraszamy na Noc Kina, Kino na Obcasach oraz najmłodszych kinomanów na Poranki i do organizacji Urodzinek. Multikino w Olsztynie będzie posiadać 9 sal z łączną liczbą foteli 1233, w tym 181 foteli VIP. W kinie przygotowano 9 stanowisk obsługi klientów, będą one wyposażone w kasy dualne, czyli sprzedaż w jednym miejscu biletów i produktów barowych. W ofercie znajdą się sztandarowe produkty barów Multikina m.in. zestaw dla Dwojga, zestaw Multihit. Strefa sprzedaży ulokowana będzie na tym samym poziomie co sale.

Już od pierwszych dni kino przygotowało dla swoich widzów ciekawy repertuar. We wrześniu poza najnowszymi premierami, mieszkańcy Olsztyna będą mogli uczestniczyć
w projektach specjalnych, takich jak: Noc Kina, Kino na Obcasach oraz coś dla  najmłodszych kinomanów: Poranki i Urodzinki.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami w kinie. Najbliższa Noc Kina w Olsztynie odbędzie się 12 września.

Kino na Obcasach to wyjątkowy wieczór przygotowany z myślą o kobietach. To sposób by połączyć spotkanie z przyjaciółkami z wypadem do kina. Seanse KNO poprzedzają liczne atrakcje, animacje, prelekcje przygotowane z partnerami wspierającymi projekt. Repertuar to zazwyczaj przedpremierowe pokazy filmowe, zatem Panie jako pierwsze mają okazję obejrzeć film, który wejdzie do regularnego repertuaru kilka dni później.

30 września br. w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię o jedenastu kobietach tak zmiennych, jak zmienna jest francuska pogoda. Szalone romanse, burzliwe rozstania, plotki, seks i ci okropni faceci… wszystko to Panie zobaczą w filmie „Spódnicę w górę!” w reżyserii Audrey Dana.

Poranki to propozycja dla najmłodszych kinomanów. W każdy weekend odbywać się będą pokazy bajek, na których dzieci mogą oglądać swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. „Poranki” o 10.30 są skierowane dla dzieci powyżej 2 roku życia. O tej godzinie bajki są dobrane pod tą grupę wiekową. We wrześniu wszystkie dzieciaki zapraszamy na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi.

Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Natomiast starsze dzieci, które skończyły już 5 lat Multikino zaprasza do udziału w „Porankach”, które odbywają się o 12.00. We wrześniu zapraszamy do świata Kopciuszka. Każda babcia na świecie opowiada tę bajkę swoim wnukom przed zaśnięciem. Stąd wszystkie dzieci znają losy samotnej sierotki, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeistoczyła się we wspaniałą królewnę. Zapraszamy do obejrzenia tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy Wam ona wiele radości stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.

Urodzinki – to rozwiązanie dla rodziców, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie i jak zorganizować urodziny dla swojej pociechy. To urodzinowa kraina Multikina! Jej magia sprawi, że dla każdego dziecka urodziny staną się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą w Multikinie. To tu będą mogli spotkać bohaterów swoich ulubionych filmów. Tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów. Dodatkowo dla jubilata mamy specjalny prezent – niespodziankę. Naszym małym gościom umilimy czas pysznym tortem, a niezapomniane chwile urodzin w poruszającym wyobraźnię miejscu uwiecznione zostaną na zdjęciach, które już na zawsze przypominać im będą o tym wyjątkowym dniu.

Punktem kulminacyjnym uroczystości urodzinowej będzie seans filmowy na sali kinowej, czyli tam, gdzie nasze dzieci mogą przenieść się do najpiękniejszego świata wyobraźni – świata filmu.

Więcej informacji: www.multikino.pl

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 32 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 262 ekranów i 54 949 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP 4K, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe.

Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż