Marihuana i haszysz nie trafi na czarny rynek

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli kolejne partie narkotyków. Na posesji 37-latka została znaleziona marihuana i haszysz o łącznej masie ponad 120 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 37-latka, który mógł w swoim domu przechowywać narkotyki. W ubiegłą środę (06.10.2021) podczas przeszukania posesji na terenie gminy Barczewo w pomieszczeniu gospodarczym oraz w sypialni funkcjonariusze znaleźli słoiki z zawartością zielonego suszu roślinnego.

Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 120 gramów substancji zabronionych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana i haszysz, które przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. 37-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (aj/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już