„Myśliwi i Wędkarze – Naturze”. 90 tys. zł do podziału na dofinansowanie działań z zakresu edukacji ekologicznej

- Kategoria: Wiadomości
0

Nawet 3 tys. zł dofinansowania mogą uzyskać przedsięwzięcia związane z edukacją ekologiczną i promocją ochrony środowiska naturalnego wśród dzieci i młodzieży organizowane przez koła łowieckie i wędkarskie.

Celem programu jest wybór i dofinansowanie działań z zakresu edukacji ekologicznej, promujących ochronę środowiska naturalnego wśród dzieci i młodzieży. Konkurs obejmuje druk publikacji i materiałów promocyjno-edukacyjnych oraz organizację konkursów, warsztatów, akcji, kampanii o tematyce ekologicznej przybliżających gospodarkę łowiecką i rybacką najmłodszym (m.in.: spotkania z dziećmi na łonie natury, aktywizacja najmłodszych poprzez wspólne akcje takie jak zalesienia, itp.).

Do podziału jest 90 tys. zł. Dotacja może wynieść do 80 proc. kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 3 tys. zł. Wnioski o dotację, a także niezbędne załączniki, należy składać do końca marca poprzez elektroniczny System Wniosków, który dostępny jest na stronie internetowej WFOŚiG.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich