Komunikacja miejska podczas Kortowiady

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Już w najbliższą środę (18.05) rozpocznie się coroczne święto studentów, czyli Kortowiada. ZDZiT przygotował wiele dodatkowych połączeń autobusowych i obsługę komunikacyjną na niespotykaną dotychczas skalę. Wszystko po to, by podczas największej imprezy plenerowej w mieście można było sprawnie dojeżdżać i wracać z miasteczka studenckiego

Pojazdy komunikacji miejskiej wykonają ponad 10 tysięcy kilometrów. Po kortowskich koncertach na studentów będzie czekało 38 autobusów przegubowych. Pojazdy będą odjeżdżały nawet co 7-8 minut. – informuje ZDZiT w Olsztynie.

Szczegółowe informacje dotyczące obsługi komunikacyjnej imprezy „Kortowiada 2016” TUTAJ

W czwartek, 19 maja, ulicami Olsztyna przejdzie parada studentów. Przemarsz rozpocznie się ok. godz. 10 i może potrwać do godz. 14. Parada studentów wyruszy ze Starego Miasta i pójdzie ulicami: Staszica – Pieniężnego (prawy pas jezdni) – Szrajbera (prawy pas jezdni) – Śliwy (prawy pas jezdni) – Warszawską (prawy pas jezdni) – Heweliusza – Oczapowskiego – Stadion UWM. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu samochodowym i w obsłudze komunikacji miejskiej.

parada-studentow-2016

>>>Zobacz program 57. edycji Kortowiady<<<

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nieużytkowany Fiat odholowany z ul. Jagiellończyka

Olsztyńscy strażnicy miejscy kontynuują akcję usuwania samochodowych wraków,