Komunikacja miejska i organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

- Kategoria: Wiadomości
0

W okresie poprzedzającym Dzień Wszystkich Świętych oraz 1 listopada Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie przygotował specjalny rozkład komunikacji miejskiej, dzięki któremu łatwiej będzie dojechać autobusami na cmentarze przy ul. Poprzecznej i ul. Wadąskiej (cmentarz w Dywitach). W okolicach cmentarzy – jak co roku – zmieniona będzie organizacja ruchu.

Cmentarz w Dywitach

Zmiana organizacji ruchu zacznie obowiązywać od późnych godzin wieczornych w poniedziałek (31 października). Do wtorkowego południa ul. Wadąska będzie jednokierunkowa od al. Wojska Polskiego w kierunku Kieźlin. Natomiast do godzin porannych w środę (ok. 4:00, 2 listopada) będzie dwukierunkowa na odcinku duży parking – al. Wojska Polskiego. W Dywitach od strony Kieźlin będzie można dojechać tylko komunikacją miejską, taksówkami oraz rowerami.

Cmentarz przy ul. Poprzecznej w Olsztynie

Organizacja ruchu między 31 października (od 23:30) do 2 listopada (4:00) będzie podobna do tej z poprzednich lat. Jednokierunkowe będą ulice: Zientary-Malewskiej (od Cichej do Poprzecznej), Poprzeczna (od Zientary-Malewskiej do Jagiellońskiej) oraz Borowa. Poza tym po ulicy Erdmanowej odbywać się będzie tylko ruch pieszy, a po Cichej będą mogły poruszać się jedynie taksówki, komunikacja miejska, służby oraz mieszkańcy.

>>>Mapy i opis zmian komunikacyjnych<<<

>>>Tabela jazdy autobusów<<<

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ponad 180 mln zł dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Dziś (03.10) w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja