Kierujący ciężarówką uderzył w motocyklistę

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Na drodze K-51 Lidzbark Warmiński – Bartoszyce, pomiędzy miejscowościami Rogóż – Samolubie doszło do wypadku drogowego. Kierujący tirem podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocyklistę. 42-latek z ciężkim urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (05.07.18) około godziny 7:00 na trasie K-51 pomiędzy miejscowościami Rogóż – Samolubie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, kierowca tira podczas manewru wyprzedzania innego tira nie zauważył kierującego motocyklem, który tez wykonywał manewr wyprzedzania. Siła uderzenia w jednoślad była tak duża, że kierujący motocyklem znalazł się kilkanaście metrów od miejsca uderzenia w pobliskim polu. Mieszkaniec gminy Lidzbark Warmiński ma poważny uraz nogi. Kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego wraz z technikiem kryminalistyki. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus