Inteligentne Miasta – Ogólnopolski Kongres Smart w Olsztynie

- Kategoria: Wiadomości
0

Transport ekologiczny, zarządzanie ruchem miejskim, zielona infrastruktura, energooszczędne oświetlenie uliczne, inteligentne i efektywne wykorzystanie energii – takie będą tematy Ogólnopolskiego Kongresu Smart – Inteligentne Miasta, który obędzie się w poniedziałek (28 września) w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Kongres to szansa na odpowiedź na szereg ważnych pytań. Uczestnicy będą się zastanawiać nad tym czy regiony z północnej Polski dążą do polepszenia życia mieszkańców poprzez stosowanie inteligentnych rozwiązań dla miejskiej energetyki, infrastruktury oraz transportu? Czy pojawiają się nowe nowe technologie kierowane do inteligentnych miast i jak są wykorzystywane? Jak oszczędzać energię elektryczną i cieplną w miastach i gminach? W spotkaniu wezmą udział samorządowcy, naukowcy, przedstawiciele biznesu.

Aby przysłuchiwać się dyskusji lub wziąć w niej udział wystarczy się zarejestrować. Zgłoszenia poprzez stronę Internetową, przez e-mail promocja@successpoint.pl lub telefonicznie pod numerem 720 911 824 (Adriana Łączyńska) będą przyjmowane do piątku, 25 września.

Kongres odbędzie się w poniedziałek 28 września w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Władysława Trylińskiego 2 w godz. 10:00-16:00.

Informacje i program są dostępne na stronie wydarzenia TUTAJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd walczy z V falą pandemii. Nowe zasady kwarantanny i darmowe testy w aptekach

Ogólnodostępne i bezpłatne testy pod kątem COVID-19 bez