„Imaginacje”-Malarstwo Elżbiety Bonieckiej-Milowicz

- Kategoria: Galerie sztuki, Kultura
0

„Imaginacje” to tytuł nowej wystawy malarstwa Elżbiety Bonieckiej-Milowicz. Już dziś serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się w najbliższy piątek, 28 lutego, w haloGalerii MOK, ul. Dąbrowszczaków 3, III piętro. Początek o godz. 18:00.

Elżbieta Boniecka-Milowicz urodziła się w Gdańsku, tam też ukończyła wszystkie szkoły. Dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku uzyskała w 1982 roku, na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Malarstwa uczyła się w pracowni i pod kierunkiem prof. Kiejstuta Bereźnickiego.

Artystka projektuje wnętrza, maluje i rysuje. Miesza ze sobą różne techniki, stosuje farbę olejną, laserunek, akwarelę, suchy pastel i ołówek. Tematy, które porusza, dotyczą wszystkiego co nas otacza i integralnie, łączy się z naturą. Brała udział w wielu wystawach polskich i zagranicznych. Od 2003 roku jest związana z grupą artystyczną „Try’kot”, Stowarzyszeniem „Areszt Sztuki” oraz „Eu Art. Museum”. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków.

Obecnie mieszka i tworzy w Olsztynie. Jej prace malarskie i rysunki znajdują się w wielu państwowych i prywatnych zbiorach sztuki w kraju i za granicą.

Wstęp wolny.

Informacja: MOK Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po