Historia na Warmii lubi się powtarzać. Szczęśliwiec z Olsztynka trafił w dwóch losowaniach!

- Kategoria: Ciekawostki
0

Szczęście dwukrotnie uśmiechnęło się do gracza Lotto z Olsztynka. Zakupił on zakłady Mini Lotto na 10 najbliższych losowań. Pierwszą wygraną przyniosło mu sobotnie (16.08.) losowanie tej gry, kiedy to padło 5 „piątek” w całym kraju. W ten sposób wzbogacił się o 52 410,50 zł. Już w poniedziałek (18.08) trafił kolejny raz. Tym razem wygrana była większa: 197 390,80 zł, gdyż w całej Polsce padła tylko jedna ”piątka”.

Szczęśliwy kupon Mini Lotto został zakupiony w kolekturze LOTTO przy ulicy Zamkowej 2 w Olsztynku. Wśród kilku zakładów znalazły się dwa różne, i jakże szczęśliwe, zestawy liczb. Jak się okazuje to nie pierwszy przypadek podwójnego szczęścia na Warmii i Mazurach. Podobna sytuacja miała miejsce w 1995 roku kiedy to po raz pierwszy dwie „szóstki” w Lotto zasiliły konto jednego gracza. Zwycięzca zagrał w Olsztynie i trafił główne wygrane w losowaniach 26 sierpnia i 6 września 1995 roku.

Informacja, fot.: totalizator.pl

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus