Fundacja Safe Animal zaprasza na bezpłatne czipowanie zwierząt

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W niedzielę (31.07) do Olsztyna przyjedzie specjalny Czipobus Fundacji Safe Animal. Właściciele psów i kotów, będą mogli skorzystać z możliwości bezpłatnego zaczipowania swojego pupila.

Aby zaczipować zwierzę należy zabrać ze sobą: książeczkę zdrowia zwierzęcia i dowód osobisty. Koty i króliki należy przynieść w transporterze, by zwierzęta czuły się swobodnie i bezpiecznie. Akcja czipowania odbędzie się na parking przy Placu Solidarności w Olsztynie, w niedzielę 31 lipca od 10:00 do 13:00.

– Tego dnia całkowicie darmowo zaczipujemy każdego przybyłego na miejsce pupila – deklaruje Natalia Wiśnik z Fundacji Safe Animal.

Dodatkowo przybyli na miejsce przyjaciele zwierząt mogą przekazać darowiznę na cele fundacji i w zamian wziąć udział w loterii.

– Przygotowaliśmy sporo nagród – dodaje Wiśnik – można wygrać suplementy diety dla zwierząt, bidony podróżne na wodę dla psa, legowiska, produkty dla dzieci i wiele wiele innych.

Jak przekonują specjaliści – czipowanie zwierząt jest praktycznie bezbolesne, całkowicie bezpieczne i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. I choć nie jest obowiązkowe, to zdecydowanie jest najlepszą formą identyfikacji i lokalizacji zwierzęcia i daje większe szanse na to,

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po