Debiut dewelopera INPRO w Olsztynie – osiedle PROLOG już w sprzedaży

- Kategoria: Wiadomości
0

Trójmiejski deweloper INPRO zadebiutował na olsztyńskim rynku nieruchomości, wprowadzając do swojej oferty osiedle mieszkaniowe PROLOG. Inwestycja będzie charakteryzowała się nowoczesną architekturą oraz licznymi udogodnieniami. Projekt powstaje przy ul. Cichej w Olsztynie. Termin zakończenia budowy I etapu zaplanowano na koniec sierpnia 2024 roku, natomiast etapu II rok później.

Osiedle PROLOG zrealizowane zostanie w dwóch etapach. Łącznie w ramach projektu utworzone zostaną trzy budynki.

W pierwszej fazie budowy osiedla powstanie 1 budynek wielorodzinny mieszczący 70 lokali mieszkalnych. Projekt przewiduje utworzenie 2-, 3- oraz 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach mierzących od 40 do 106 m2.

W drugiej fazie budowy inwestycji zaplanowano dwa budynki obejmujące łącznie 124 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą od 26 do 93 m2 i liczą od 1 do nawet 5 pokoi.

Mieszkania położone na najniższych kondygnacjach mieszkalnych będą posiadały zielone tarasy, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależeć będą przeszklone balkony.

Wszystkie obiekty będą wyposażone w nowoczesne windy, boksy do przechowywania, a w częściach podziemnych powstanie także pomieszczenie do konserwacji rowerów oraz rowerownie.

W każdym z budynków przewidziano utworzenie hali garażowej (łącznie 145 miejsc postojowych). Na terenie inwestycji zaplanowano również naziemne parkingi obejmujące 114 miejsc, a dla posiadaczy samochodów elektrycznych znaczne udogodnienie stanowiła będzie zaprojektowana w obszarze parkingu stacja ładowania.

W ramach osiedla powstanie także funkcjonalna przestrzeń do wypoczynku w postaci zielonych terenów rekreacyjnych, a z myślą o najmłodszych mieszkańcach utworzony zostanie plac zabaw.

Ponadto w trosce o codzienny komfort mieszkańców na terenie inwestycji przewidziano 2 lokale o charakterze handlowo-usługowym, które zapewnią bezpośredni dostęp do infrastruktury usługowej. Dodatkowo na osiedlu funkcjonował będzie paczkomat.

Aktualnie w ofercie PROLOG dostępne są 192 mieszkania. Termin zakończenia etapu I to 31.08.2024 roku, natomiast etapu II to 31.08.2025 roku.

Projekt architektoniczny opracowała Pracownia Projektowa EOS, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni INPRO S.A.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://www.inpro.com.pl/prolog/.

 

Firma INPRO powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma apartamenty i mieszkania w segmencie popularnym, o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. INPRO kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa INPRO posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. INPRO jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

„Przebojowa zima z Radiem ZET” w Olsztynie

W najbliższy weekend sporty zimowe zawładną olsztyńską Starówką.