Czarter Jachtów w Chorwacji – wakacje 2019

Czarter Jachtów w Chorwacji – wakacje 2019

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Pragniesz cudownego relaksu i niezapomnianych wrażeń? Podpowiemy Ci gdzie i czym się wybrać.

Dlaczego warto pływać?

Rejs jest doskonałym pomysłem na to, by w wyjątkowy sposób spędzić swoje wakacje. Zapewni Ci przygodę, a jednocześnie aktywny wypoczynek i pogłębienie więzi z rodziną lub przyjaciółmi, którzy będą Ci towarzyszyć. Żeglarstwo daje niesamowite poczucie wolności, niezależności, a także kontroli. Poprawia umiejętność współpracy między członkami załogi. Zapewnia również odprężenie, szczególnie wszystkim tym, którzy na co dzień nie obcują zbyt często z przyrodą. Błękit nieba, szum morza, bezkresna woda dają zmysłom odpocząć i naładować się energią.

Wakacje w Chorwacji

Jedną z najpopularniejszych destynacji żeglarzy jest dziś morze Adriatyckie i wybrzeża Chorwacji. Urozmaicona linia brzegowa, zróżnicowane plaże, wyjątkowe widoki, łączące góry i morze, a także wiele zabytków wraz z bogatymi wartościami historycznymi sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla każdego. To Chorwację najczęściej wybierają pary o odmiennym wyobrażeniu wakacji doskonałych. Można tu zwiedzać, uprawiać sporty, a także wygrzewać się w ciepłym, niezawodnym słońcu. Dodatkowym i bardzo istotnym dla wielu Polaków atutem tego regionu są ceny. Niektórzy twierdzą, że tydzień w Chorwacji kosztuje podobnie, co tydzień nad polskim morzem. Dlatego właśnie czartery w Chorwacji cieszą się dziś tak wielkim powodzeniem.

Jacht, żaglówka, czy katamaran?

Przede wszystkim warto zadbać o to, by jednostka pochodziła ze sprawdzonego źródła, któremu można zaufać. Jest to niezwykle ważne, by jacht był dostosowany do Twoich potrzeb, a także bezpieczny. Dobra firma zapewni Ci profesjonalną obsługę, która podpowie jaką jednostkę powinieneś wybrać. Najbardziej popularne są łodzie żaglowe, charakteryzujące się dużą zwrotnością i wygodą w prowadzeniu. Katamaran pozwala na to, by podpływać bardzo blisko brzegu, jest bardzo stabilny, więc można nim osiągać wysokie prędkości. Jacht natomiast polecany jest wszystkim tym, którzy mogą pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Wynajmując jacht ze skipperem możesz zająć się wyłącznie wypoczynkiem i poczuć jak w bajce.

Jeśli nie miałeś jeszcze przyjemności pływania jachtem po Adriatyku, koniecznie musisz spróbować.

img_9498
Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tragiczny wypadek pod Lutrami. Na auto przewróciło się drzewo

W ostatnim czasie lokalnie występujące silne wiatry dają