Był poszukiwany – wpadł, bo nie założył maseczki

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci w trakcie służb patrolowych zwracają uwagę na to, czy przestrzegane są obostrzenia, nakazy i zakazy związane ze stanem epidemii. Czasami podczas takich interwencji okazuje się, że kontrolowana osoba ma na swoim sumieniu coś więcej, niż tylko brak maseczki zakrywającej usta i nos. Tak było w przypadku poszukiwanego 31-latka.

W piątek (16.04.2021) na terenie olsztyńskiego dworca policjanci zauważyli mężczyznę, który nie stosował się obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Funkcjonariusz postanowił go wylegitymować. W trakcie weryfikacji danych mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych, okazało się, że 31-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwo drogowe. 31-latek trafił już do aresztu.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus