„BEZPIECZNY PIĄTEK” – wspólne działania policjantów i PKP PLK S.A. na przejeździe kolejowym w Łęgajnach

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Policjanci z Warmii i Mazur uczestniczą w projekcie „Bezpieczny piątek” – akcji prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd”. W każdy wakacyjny piątek Ambasadorki i Ambasadorzy Bezpieczeństwa – koordynatorzy kampanii oraz wspierający ich policjanci pojawią się na wybranych przejazdach, aby uświadamiać kierowców jak bezpiecznie pokonywać przejazdy kolejowo-drogowe. Tym razem działania były prowadzone w rejonie przejazdu kolejowego w Łęgajnach.

W piątek (16.07.2021) rano funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie z funkcjonariuszami i pracownikami PKP PLK S.A. prowadzili działania profilaktyczne na przejeździe kolejowym w Łęgajnach w gminie Barczewo. W ramach akcji „Bezpieczny piątek” były rozdawane kierowcom ulotki profilaktyczne, w których znalazły się informacje jak bezpiecznie przekraczać przejazdy kolejowe oraz co zrobić w sytuacji nagłego zatrzymania na torach.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w