Akcesoria dla niemowląt i dzieci, które ułatwiają codzienność

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Codzienna opieka nad dzieckiem to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza dla młodych, niedoświadczonych rodziców. Jak stawić temu czoła? Producenci artykułów dla dzieci i niemowląt wymyślają coraz to nowsze, bardziej zaawansowane rozwiązania, które okazują się prawdziwym przełomem w opiece nad maluchem! Sprawdźmy, którymi akcesoriami warto się zainteresować!

Bujaczki i leżaczki dla dzieci i niemowląt

Leżaczki dla niemowlaków to produkt, który umożliwia dziecku drzemkę lub swobodny odpoczynek w ciągu dnia. W tym czasie rodzice mają szansę wykonać inne obowiązki, równocześnie mając na oku swojego maluszka. Dużą popularnością cieszą się leżaczki z opcją bujania, tzw. leżaczki-bujaczki. Funkcja ta nierzadko okazuje się bardzo przydatna, jeśli chcemy uspokoić dziecko czy też ukołysać je do snu w ciągu dnia.

Niektóre modele (wielofunkcyjne) umożliwiają złożenie leżaczka do pozycji siedzącej, dzięki czemu może on pełnić także funkcję krzesełka do karmienia, a nawet krzesełka do stołu dla starszego, siedzącego już dziecka. W sprzedaży dostępne są nawet leżaczki dla dzieci łączące w sobie aż 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka (tzw. 5w1).

Maty edukacyjne dla dzieci i niemowląt

Maty edukacyjne przeznaczone są dla dzieci, a właściwie niemowląt od chwili urodzenia (0m+). Są one wykonane z miękkich tkanin, które izolują malucha od chłodnej podłogi. W zależności od modelu posiadają elementy interaktywne, lusterka, zabawki pluszowe, zabawki z pozytywką, grzechotki i gryzaki, które zajmują uwagę dziecka na długi czas. Maty do zabawy wzbudzają w dzieciach ciekawość do odkrywania otaczającego je świata, zajmują je na długi czas, podczas, gdy rodzice mają chwilę dla siebie lub na wykonanie domowych prac.

Podgrzewcze i sterylizatory do butelek

Nie ulega wątpliwości, że akcesoria do karmienia dzieci należy dokładnie czyścić i sterylizować. Z pomocą przychodzą tutaj środki i akcesoria do mycia butek i smoczków (płyn do mycia, szczoteczki do czyszczenia słomek i rurek , suszarka do butelek i smoczków), jak również sterylizatory do butelek. Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem sterylizatorów do butelek jest dezynfekcja butelek do karmienia dzieci i niemowląt, która zazwyczaj nie trwa dłużej niż 6-8 minut (w zależności od modelu). Kolejnym urządzeniem, na które powinni zwrócić uwagę rodzice, to podgrzewacz do butelek. Sprzęt tego typu pozwala na szybkie przygotowanie pokarmu dla dziecka w optymalnej dla niego temperaturze.

Wszystkie artykuły omówione w artykule znajdziesz w sklepie dziecięcym online Smykoland.

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne