19-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Szczycieńscy funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. 19-letni mieszkaniec Gminy Rozogi poruszający się drogą krajową nr 53 na odcinku Olszyny-Jeruty zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Podróżowało z nim jeszcze dwóch pasażerów. W skutek tego zdarzenia dalszej hospitalizacji wymagała 17-letnia mieszkanka Gminy Szczytno.

We wtorek (23.11.2021r.) po godzinie 18 do szczycieńskiego oficera dyżurnego wpłynęło zgłoszenie, dotyczące zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 53, na odcinku Jeruty-Olszyny w Gminie Szczytno. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji ustalili, że kierujący pojazdem Opel, 19-letni mieszkaniec Gminy Rozogi, który podróżował z 17-letnią pasażerką i 37-letnim pasażerem. W wyniku nieprawidłowego manewru wymijania z innym pojazdem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie następnie uderzył w drzewo.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Osoby zostały przetransportowane do szpitala, gdzie dalszej hospitalizacji wymagała tylko 17-letnia podróżująca. Na miejscu pracowała również grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia, w celu ustalenia wszystkich szczegółów dotyczących tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne